Pakalpojumi

Google Adwords

Iespēja Jūsu uzņēmumam reklamēties Google, –informēt vēlamos klientus vēlamajā laikā, turklāt reklāma tiks parādīta Google tīklā tieši tad, kad lietotāji meklēs to, ko jūs piedāvājat, un Jūs maksāsiet tikai tajos brīžos, kad kāds noklikšķinās uz jūsu reklāmas, lai apmeklētu jūsu vietni vai piezvanītu jums.

SEO

Radot lielisku mājas lapu, publicējot saturu, kas cilvēkiem ir noderīga un pēc kā tie lūkojas, reklamējiet savu lapu citās lieliskās lapās un jūs drīz vien pamanīsiet,kā jūsu mājas lapas apmeklējumu skaits kāpj.
/Google apbalvo lapas ar atrašanos augšgalā, kuras uzskata par autoritīvām. Tas ir Jūsu uzdevums vai Mūsu, ja jūs mūs noalgojat radīt autoritatīvu mājas lapu. Lielos vilcienos, tas nozīmē satura rakstīšanu un atpakaļsaišu radīšanu un sociālos signālus. Tātad vienkāršiem vārdiem runājot, SEO optimizācija sevī ietver iekšēju lapu radīšanu, kas satur atslēgvārdus – vārdus, kurus cilvēki lieto meklējot informāciju, tāpat arī atpakaļsaišu nodrošināšana, lai pārādītu cik jūsu mājas lapa ir svarīga, salīdzinot ar citām. Saites ir balsojumi un balsojumi palīdz jums nokļūt pirmajās rindās.

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Satura administrēšana

Aktuāla informācija! Svarīgi uzturēt svaigu informāciju un atjaunot to regulāri.Kvalitatīvs, profesionāls un aizraujošs mājas lapas saturs ir viens no veiksmīgas un peļņu nesošas mājas lapas pamatnoteikumiem,  savukārt novecojusi un bieži vien sausa informācija mājas lapā kaitina apmeklētājus un rada neprofesionālu iespaidu. Lai panāktu, ka apmeklētāji atgriežas vēl un vēl, mēs palīdzēsim izveidot saturu, kas piesaistīs klientus un paliksiet viņiem atmiņā. Jums nav laika, nejūtaties komfortabli interneta vidē, vēlaties aizraujošu, kreatīvu, kvalitatīvu un saistošu saturu, Mēs esam, lai Jums palīdzētu!

Interneta mārketings

 Izstrādājam dažādus ar IT saistītus risinājumus, lai veicinātu jūsu uzņēmuma un mājas lapas izaugsmi. Esam ieinteresēti palīdzēt virzīt jūsu preces vai pakalpojumus internetā, ceļot jūsu uzņēmuma izaugsmi, piesaistot klientus un veicinot atpazīstamību. Mūsu pieredze un zināšanas strādā Jūsu labā!

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Hostings

Lai mājaslapa darbotos, mājas lapai jābūt novietotai uz servera vai personālā datora. Mājas lapa bez hostinga ir tas pats, kas auto bez degvielas. Mēs piedāvājam hostingu ar neierobežotu servera vietu. Nesāpēs galva vai pietiks vietas failiem un e-pastiem.Hostinga faili atrodas nodalītos serveros un neatrodas kopā ar e-pastiem. Drošība un kārtība ir pirmajā vietā!

Sociālie tīkli

Efektīvs veids, kā uzņēmumam dažādos veidos pasniegt sevi auditorijai. Sociālie tīkli ir pilnīgi normāla parādība biznesā – sākot no tēla veidošanas, zīmola attīstības veicināšanas līdz mārketinga stratēģijām. Turklāt sociālie tīkli ir pielāgoti mobilajām ierīcēm, tātad visur klātesoši. Latvijā galvenie sociālie tīkli ir draugiem.lv, facebook.com, Twitter un Instagram, tieši šādā secībā. Jauno mediju karuselis ir iegriezts pamatīgi,  uzņēmumu reklamēšana sākas ar komunicēšanu un klienta atbalsta funkcijām, kā to pilda sociālais tīkls Twitter, beidzot ar audio vizuālo komunikāciju, kur tiek atļauts, tā teikt, caur atslēgas caurumu paskatīties uz produkta ‘’dzīvi’’ vai lietotājiem, redzot zīmola ikdienu, kā to var darīt Instagram. Facebook.com lieto pusmiljons cilvēku,draugiem.lv lietotāju reģistrēts vairāk, nekā Latvijā ir iedzīvotāju,Twitter lieto 200 000, bet mobilo aplikāciju Instagram 100 000, kam ir vistraujākais lietotāju pieaugums Latvijā. Piekritīsiet, ka mūsdienās ļoti spēcīgi strādā teiciens -, ja neesi sociālajos tīklos, Tevis nav vispār!

Pakalpojumi
Pakalpojumi

Google Analytics

Spēj palīdzēt Jūsu biznesa attīstībai. Ar analytics palīdzību redzēsiet: apmeklētāju plūsmu Jūsu mājas lapā; informāciju, no kādiem kanāliem nāk tīmekļa apmeklētāji; reklāmguvuma apjomu; pārdošanas rezultātu efektivitāti.Google Analytics ir visvairāk lietotais statistikas rīks, kas spēs palīdzēt Tava biznesa attīstībai.

Domēns

Domēna vārds – tā ir Jūsu vizītkarte! Tā ir adrese, pēc kuras jūs atpazīst un atrod. Tā ir jūsu uzņēmuma vērtība. Bieži vien pēc domēna vārda spriež par jums. Pateicoties domēna vārdam, klienti varēs jūs atrast interneta vidē, kā arī Jūs varēsiet to izmantot e-pasta adresē.
(Reģistrējam Latvijas valsts Matemātikas Institūtā. Uz gadu maksā 12,10 Eur).

Pakalpojumi

Klientu citāti

  • Mūsu pirmais, vienīgais un nemainīgais sadarbības partneris jebkuros IT jautājumos

    / kokanami.lv /

  • Tikai ar nodotu saturu, izveidojuši man pat ĻOTI skaistu portālu,Paldies!

    / fraktals.lv /

  • Ļoti sekmīgi un operatīvi izpildija uzdoto uzdevumu, un panāca Mums vēlamo rezultātu

    / sksbyggtjenester.no /